Kevser Nakliyat

Kevser Evden Eve Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşımacılık, Eşya Taşımacılığı, Depolama Hizmeti ve Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi en iyi hizmete dönüştürerek sizlere sunmak ve taşınma sürecinizden memnun ayrılmanızı sağlamak en büyük önceliğimizdir.

400

Kevser Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Yenilikçi bakış açımızla her gün teknolojik bilgimizi ve donanımımızı tazelemekte ve çalışanlarımızla da rutin eğitimlerle bu yenilikleri paylaşmaktayız. Profesyonellikten ödün vermeyerek işbirlikçiniz olmaya devam etmek ve tüm taşınma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmak istiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat, Paketleme işleminde, balonlu naylon ambalaj tercih ediyoruz çünkü diğer malzemelerine oranla kırılma ihtimalini en aza indirgeyerek eşyalarınızı güvence altında taşıyoruz.

Mobilya kurulumu ve kaldırılmasında ise mobilyacı ustalarımız ile birlikte çalışarak koltuk,yatak,dolap,masa ve bunlar gibi eşyalarınızı en iyi şekilde kaldırıyor, kaldırırken tek bir vidanın bile kaybolmamasının güvencesini veriyor ve kurulumunda hiç bir eşyada kırılma, çatlama, kaybolma gibi sorunlar olmaksızın güzelce kurarak istediğiniz bölüme veya olabilitesi olacak bir yere yerleştiriyoruz. Bizleri tercih etmekten memnun kalacağınızın güvencesini vererek tekrardan güveninizi sizlerden istiyoruz.

Müşteri Yorumları